Telefon

Infolinia: 48 730 015 194 (pon-sob7:00-15:00) 

Koszyk jest pusty, dodaj produkty a pojawią się one w tym miejscu.
Waga: (0.00 kg)
Suma: 0
Do darmowej dostawy brakuje: 0
Terminy dostawy Sprawdź termin dostawy
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: (+48) 730 015 194 lub napisz do nas
Menu mobilne
Ulubione
0
Koszyk
0

APAP LEK PRZECIWBÓLOWY PRZECIWGORĄCZKOWY 12 SZTUK 5909990296033

EAN: 5909990296033
Nazwa wariantu
Apap Lek przeciwbólowy przeciwgorączkowy 12 sztuk (1)
Apap Lek przeciwbólowy przeciwgorączkowy 12 sztuk (2)
Apap Lek przeciwbólowy przeciwgorączkowy 12 sztuk (1)
Apap Lek przeciwbólowy przeciwgorączkowy 12 sztuk (2)
Zadaj pytanie Zadaj pytanie
Zamknij
Zadaj pytanie o przedmiot

Apap Lek przeciwbólowy przeciwgorączkowy 12 sztuk 5909990296033

6,59
Cena za szt: 0,55
12 szt
-
+
szt.
Niedostępna ilość produktu. Dostępna ilość:
NIEDOSTĘPNY
DODANO
Serduszko ulubione
DODANO DO ULUBIONYCH
PRZEJDZ DO KOSZYKA
Proszę wypełnic wszystkie wymagane pola

Produkty podobne

Premium Rosa Suplement diety sok NFC 100% acerola z jabłkiem 250 ml
PREMIUM ROSA SUPLEMENT DIETY SOK NFC 100% ACEROLA Z JABŁKIEM 250 ML
9,65 zł Cena za l: 38,60
Strepsils Intensive Tabletki do ssania 8 sztuk
STREPSILS INTENSIVE TABLETKI DO SSANIA 8 SZTUK
11,99 zł Cena za szt: 1,50
Gripactive Suplement diety zatoki i nos plus 10 sztuk
GRIPACTIVE SUPLEMENT DIETY ZATOKI I NOS PLUS 10 SZTUK
7,99 zł Cena za szt: 0,80
Durex Feel Thin Fetherlite Elite Extra Lubricated Prezerwatywy 3 sztuki
DUREX FEEL THIN FETHERLITE ELITE EXTRA LUBRICATED PREZERWATYWY 3 SZTUKI
9,89 zł Cena za szt: 3,30
Herbitussin Miód i cytryna Pastylki do ssania Suplement diety 12 pastylek
HERBITUSSIN MIÓD I CYTRYNA PASTYLKI DO SSANIA SUPLEMENT DIETY 12 PASTYLEK
8,69 zł Cena za szt: 0,72
Gripactive Zatoki i nos Suplement diety 6 saszetek
GRIPACTIVE ZATOKI I NOS SUPLEMENT DIETY 6 SASZETEK
7,80 zł Cena za szt: 0,78
Gripactive Gardło i krtań Suplement diety 6 saszetek
GRIPACTIVE GARDŁO I KRTAŃ SUPLEMENT DIETY 6 SASZETEK
7,80 zł Cena za szt: 0,78
Durex Extra Safe Thicker Prezerwatywy 12 sztuk
DUREX EXTRA SAFE THICKER PREZERWATYWY 12 SZTUK
31,49 zł Cena za szt: 2,62
Durex Performa Prezerwatywy 12 sztuk
DUREX PERFORMA PREZERWATYWY 12 SZTUK
32,79 zł Cena za szt: 2,73
Durex Invisible Prezerwatywy 10 sztuk
DUREX INVISIBLE PREZERWATYWY 10 SZTUK
35,35 zł Cena za szt: 3,54

Opis produktu

Paracetamolum 500 mg, tabletki powlekane Wskazania bóle: - głowy, w tym napięciowe bóle głowy - menstruacyjne - zębów - mięśni - kostno-stawowe - gardła - nerwobóle - gorączka w przeziębieniu i grypie OTC - Lek wydawany bez recepty

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna
Lek przeciwbólowy przeciwgorączkowy

Wymiar

Wymagana wysokość na półce
62
Wymagana szerokość na półce
107
Wymagana głębokość na półce
15

Języki na opakowaniu

polski

Liczba jednostek

Liczba jednostek
12

Rodzaj opakowania

Typ
Pudełko

Informacje farmaceutyczne

Numer pozwolenia na dopuszczenie do obrotu
R/2960
Lek na receptę
Nie

Przygotowanie i stosowanie

Dawkowanie i droga podania - Dorośli: pojedyncza dawka: 1-2 tabletki powlekane (500-1000 mg paracetamolu), w razie konieczności 3 do 4 razy na dobę; maksymalna dawka dobowa: 8 tabletek powlekanych (4 g paracetamolu). - Młodzież w wieku powyżej 12 lat pojedyncza dawka: 1 tabletka powlekana (500 mg paracetamolu), w razie konieczności 3 do 4 razy na dobę; maksymalna dawka dobowa 4 tabletki powlekane (2 g paracetamolu). Podanie doustne. Należy przestrzegać co najmniej 4 godzinnego odstępu między kolejnymi dawkami. Bez konsultacji z lekarzem nie należy stosować leku, jeśli ból utrzymuje się dłużej niż 5 dni, a gorączka dłużej niż 3 dni. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.

Adres zwrotny

Podmiot odpowiedzialny US Pharmacia Sp. z o.o. ul. Ziębicka 40, 50-507 Wrocław

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Ostrzeżenia Lek zawiera paracetamol. Nie stosować razem z innymi lekami zawierającymi paracetamol. W razie przedawkowania należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem, nawet gdy nie występują objawy.

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Warunki przechowywania

Maks. temp. °C
25

Rodzaj przechowywania

Typ
Przechowywać w temperaturze otoczenia

Jednostka sprzedażowa

Wysokość
62
Szerokość
107
Głębokość
15

Rodzaj jednostki

sztuk

Liczba użyć

Liczba czynności użycia
sztuk/sztuki
12

Pozostały tekst dotyczący ilości porcji/użyć

12 tabletek powlekanych

Waga

Waga brutto
17

Składniki

1 tabletka powlekana zawiera: substancję czynną: 500 mg paracetamolu oraz substancje pomocnicze

Logowanie

Succes
Error
Info

Header

Wybierz
GOTOWE
Przesuń w lewo by podejrzeć koszyk
Przesuń w prawo by otworzyć menu

Dołącz produkty do zamówienia

Dołącz produkty do zamówienia Wybierz numer zamówienia aby dołączyć do niego produkty z koszyka

Komunikat

Przepraszamy, w chwili obecnej niestety nie dysponujemy wolnymi terminami dostaw. Kolejne wolne terminy pojawią się dziś o północy.

Skompletowane już teraz zamówienie, zostanie zapamiętane i po pojawieniu się nowych wolnych terminów będzie można dokończyć proces zamawiania. W przypadku zmian niektórych cen wartość zamówienia zostanie przeliczona.
Rozumiem