Telefon

Infolinia: 48 730 015 194 (pon-sob7:00-15:00) 

Koszyk jest pusty, dodaj produkty a pojawią się one w tym miejscu.
Waga: (0.00 kg)
Suma: 0
Do darmowej dostawy brakuje: 0
Terminy dostawy Sprawdź termin dostawy
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: (+48) 730 015 194 lub napisz do nas
Menu mobilne
Ulubione
0
Koszyk
0

APAP LEK PRZECIWBÓLOWY PRZECIWGORĄCZKOWY 6 SZTUK 5909990296026

EAN: 5909990296026
Nazwa wariantu
Apap Lek przeciwbólowy przeciwgorączkowy 6 sztuk (1)
Apap Lek przeciwbólowy przeciwgorączkowy 6 sztuk (2)
Apap Lek przeciwbólowy przeciwgorączkowy 6 sztuk (1)
Apap Lek przeciwbólowy przeciwgorączkowy 6 sztuk (2)
Zadaj pytanie Zadaj pytanie
Zamknij
Zadaj pytanie o przedmiot

Apap Lek przeciwbólowy przeciwgorączkowy 6 sztuk 5909990296026

3,29
Cena za szt: 0,55
6 szt
-
+
szt.
Niedostępna ilość produktu. Dostępna ilość:
NIEDOSTĘPNY
DODANO
Serduszko ulubione
DODANO DO ULUBIONYCH
PRZEJDZ DO KOSZYKA
Proszę wypełnic wszystkie wymagane pola

Produkty podobne

WM PLASTRY Z OPATRUNKIEM NA STAWY 10x6cm 10szt
WM PLASTRY Z OPATRUNKIEM NA STAWY 10X6CM 10SZT
3,99 zł Cena za szt: 0,40
WM PLASTRY NA STAWY 3 ROZMIARY 30szt
WM PLASTRY NA STAWY 3 ROZMIARY 30SZT
3,99 zł Cena za szt: 0,13
Herbapol Zielnik Polski Trawienie Syrop owocowo-ziołowy 200 ml
HERBAPOL ZIELNIK POLSKI TRAWIENIE SYROP OWOCOWO-ZIOŁOWY 200 ML
14,99 zł Cena za l: 74,95
Apap Ice Chłodzący plaster żelowy 2 sztuki
APAP ICE CHŁODZĄCY PLASTER ŻELOWY 2 SZTUKI
8,99 zł Cena za szt: 4,50
Durex Extra Safe U mnie czy u Ciebie? Prezerwatywy 12 sztuk
DUREX EXTRA SAFE U MNIE CZY U CIEBIE? PREZERWATYWY 12 SZTUK
36,79 zł Cena za szt: 3,07
Apap Lek przeciwbólowy przeciwgorączkowy 12 sztuk
APAP LEK PRZECIWBÓLOWY PRZECIWGORĄCZKOWY 12 SZTUK
6,59 zł Cena za szt: 0,55
Ibuprom 200 mg Tabletki powlekane 10 tabletek
IBUPROM 200 MG TABLETKI POWLEKANE 10 TABLETEK
6,39 zł Cena za szt: 0,64
Herbitussin Porost Islandzki Pastylki do ssania Suplement diety 12 pastylek
HERBITUSSIN POROST ISLANDZKI PASTYLKI DO SSANIA SUPLEMENT DIETY 12 PASTYLEK
8,69 zł Cena za szt: 0,72
Durex Żel intymny truskawkowy 50 ml
DUREX ŻEL INTYMNY TRUSKAWKOWY 50 ML
16,39 zł Cena za l: 327,80
OFF! Protect Repelent przeciw komarom i kleszczom w aerozolu 100 ml
OFF! PROTECT REPELENT PRZECIW KOMAROM I KLESZCZOM W AEROZOLU 100 ML
10,59 zł Cena za l: 105,90

Opis produktu

Paracetamolum 500 mg, tabletki powlekane Wskazania bóle: - głowy, w tym napięciowe bóle głowy - menstruacyjne - zębów - mięśni - kostno-stawowe - gardła - nerwobóle - gorączka w przeziębieniu i grypie OTC - Lek wydawany bez recepty

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna
Lek przeciwbólowy przeciwgorączkowy

Wymiar

Wymagana wysokość na półce
51
Wymagana szerokość na półce
84
Wymagana głębokość na półce
15

Języki na opakowaniu

polski

Liczba jednostek

Liczba jednostek
6

Rodzaj opakowania

Typ
Pudełko

Informacje farmaceutyczne

Numer pozwolenia na dopuszczenie do obrotu
R/2960
Lek na receptę
Nie

Przygotowanie i stosowanie

Dawkowanie i droga podania - Dorośli: pojedyncza dawka: 1-2 tabletki powlekane (500-1000 mg paracetamolu), w razie konieczności 3 do 4 razy na dobę; maksymalna dawka dobowa: 8 tabletek powlekanych (4 g paracetamolu). - Młodzież w wieku powyżej 12 lat pojedyncza dawka: 1 tabletka powlekana (500 mg paracetamolu), w razie konieczności 3 do 4 razy na dobę; maksymalna dawka dobowa 4 tabletki powlekane (2 g paracetamolu). Podanie doustne. Należy przestrzegać co najmniej 4 godzinnego odstępu między kolejnymi dawkami. Bez konsultacji z lekarzem nie należy stosować leku, jeśli ból utrzymuje się dłużej niż 5 dni, a gorączka dłużej niż 3 dni. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.

Adres zwrotny

Podmiot odpowiedzialny US Pharmacia Sp. z o.o. ul. Ziębicka 40, 50-507 Wrocław

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Ostrzeżenia Lek zawiera paracetamol. Nie stosować razem z innymi lekami zawierającymi paracetamol. W razie przedawkowania należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem, nawet gdy nie występują objawy.

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Warunki przechowywania

Maks. temp. °C
25

Rodzaj przechowywania

Typ
Przechowywać w temperaturze otoczenia

Jednostka sprzedażowa

Wysokość
51
Szerokość
84
Głębokość
15

Rodzaj jednostki

sztuk

Liczba użyć

Liczba czynności użycia
sztuk/sztuki
6

Pozostały tekst dotyczący ilości porcji/użyć

6 tabletek powlekanych

Waga

Waga brutto
10

Składniki

1 tabletka powlekana zawiera: substancję czynną: 500 mg paracetamolu oraz substancje pomocnicze

Logowanie

Succes
Error
Info

Header

Wybierz
GOTOWE
Przesuń w lewo by podejrzeć koszyk
Przesuń w prawo by otworzyć menu

Dołącz produkty do zamówienia

Dołącz produkty do zamówienia Wybierz numer zamówienia aby dołączyć do niego produkty z koszyka

Komunikat

Przepraszamy, w chwili obecnej niestety nie dysponujemy wolnymi terminami dostaw. Kolejne wolne terminy pojawią się dziś o północy.

Skompletowane już teraz zamówienie, zostanie zapamiętane i po pojawieniu się nowych wolnych terminów będzie można dokończyć proces zamawiania. W przypadku zmian niektórych cen wartość zamówienia zostanie przeliczona.
Rozumiem