DLA ZWIERZĄT

Zakupy spożywcze online

DLA ZWIERZĄT

DLA ZWIERZĄT


Dla zwierząt


Niezależnie od tego, czy masz psa, kota, papugę czy małego gryzonia, w naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz dla swojego kochanego pupila! Oprócz karm dla psów, kotów, ptaków i gryzoni posiadamy również szeroką gamę specjalistycznych artykułów i niezbędnych na co dzień akcesoriów. Odkryj duży wybór karm suchych i mokrych dla swojego zwierzaka, które na pewno mu posmakują. Kupuj wygodnie online i korzystaj z naszych produktów świetnej jakości w niskich cenach. Zamawiaj z dostawą do domu na terenie Warszawy bez zbędnego dźwigania i straty czasu, dzięki czemu Twój zwierzak będzie mógł cieszyć się Twoim towarzystwem.

Dla psów

W naszym sklepie znajdziesz karmy mokre i suche dla psów dużych i małych, w każdym wieku i o różnych potrzebach. Jeśli chcesz jak najlepiej zadbać o swojego czteronożnego przyjaciela, z pewnością ucieszysz się, że można kupić u nas najlepsze karmy dla psów opracowane przez lekarzy weterynarii i specjalistów ds. żywienia, które zaspokoją podstawowe potrzeby wszystkich psów. Zdrowa masa mięśniowa, sprawne stawy oraz silny układ odpornościowy sprawią, że Twój pies będzie cieszył się długim życiem u Twojego boku. W naszej szerokiej ofercie znajdziesz produkt odpowiedni dla szczeniaka, psa dorosłego oraz seniora. Karmy w różnorodnych smakach: z mięsem, warzywami, olejami i ważnymi składnikami odżywczymi sprawią, że menu Twojego pupila nie będzie monotonne. Nie zapomnij o deserze dla grzecznego psa! W tej kategorii znajdziesz wiele wysokiej jakości produktów na nagrody i przekąski między posiłkami.

Dla kotów

Z rybą, królikiem, wołowiną, jagnięciną, kurczakiem, kaczką, indykiem; w galarecie, sosie lub po prostu sauté. Dla Twojego mruczącego ulubieńca znajdziesz wszystko, żeby móc zadowolić jego wyrafinowane podniebienie! Oprócz wysokiej jakości karmy dla kotów znajdziesz również wiele małych przekąsek. Do kuwety mamy różne żwirki dla kotów z drewna, granulatu mineralnego lub silikonowych kulek. Niestety nie znajdziesz tutaj kocimiętki, ale w zamian oferujemy Ci wiele kolorowych, cudownie błyszczących lub przypominających smakowite myszki zabawek dla Twojego puszystego kociaka.

Dla innych zwierząt

Dla Twojego małego gryzonia w naszym urozmaiconym menu znajdziesz tradycyjny chrupiący pokarm oraz smaczne mieszanki z suszonych ziół specjalistycznie dobrane do upodobań chomików, królików lub świnek morskich. W mieszankach firmy Korona Natury Twój mały ulubieniec znajdzie takie przysmaki jak: ziarna: pszenicy, kukurydzy, otręby pszenne, owies, jęczmień, susz jabłkowy, proso rzepak, płatki owsiane oraz wiele innych.

Dla pierzastego ulubieńca znajdziesz u nas wysokiej jakości karmę dla papug oraz przekąski w postaci batoników z ziaren i owoców. Mieszankami dla papug możesz także karmić inne rodzaje ptaków domowych lub dzikich ptaków w zimie.

Zakupy z dostawą do domu

Zamawiaj wszystko, czego potrzebujesz z działu dla zwierząt na dowóz do domu w Warszawie. Dzięki tej usłudze możesz w wygodny i bezpieczny sposób robić zakupy, siedząc na domowej kanapie. Pracownicy internetowego hipermarketu E.Leclerc zadbają, żeby wszystko było odpowiednio zapakowane i jak najszybciej dostarczone bezpośrednio do Ciebie!